Hajduk čeka egzotika, ali možda i put u Prištinu

Europa League 11. lip 201916:14 > 16:19
HNK Hajduk / Youtube

Sedam klubova sa samog europskog dna koji prođu najraniju fazu prednatjecanja ulaze u ždrijeb za prvo pretkolo EL-a. I tako tamo postaju potencijalni protivnici Hajduku, koji je nositelj u prvom pretkolu Europa lige.

Nogometaši Hajduka u ponedjeljak su kao prvi hrvatski klub počeli pripreme za novu sezonu, a danas su izvučeni parovi preliminarne runde Europa lige za sezonu 2019./20., samo 13 dana nakon što je odigrana finalna utakmica prethodne sezone.

Sedam klubova sa samog europskog dna koji prođu najraniju fazu prednatjecanja ulaze u ždrijeb za prvo pretkolo EL-a. Naravno, kao nenositelji. I tako tamo postaju potencijalni protivnici Hajduku, koji je nositelj u prvom pretkolu Europa lige.

Parovi preliminarne runde Europa lige, utakmice se igraju 27. lipnja i 4. srpnja:

Progres (Luksemburg) – Cardiff University (Wales)
La Fiorita (San Marino) – Engordany (Andora)
Sant Julia (Andora) – Europa (Gibraltar)
Ballymena (Sjeverna Irska) – NSI (Farski Otoci)
Priština (Kosovo) – St Joseph’s (Gibraltar)
Tre Fiori (San Marino) – Klaksvik (Farski Otoci)
Barry Town (Wales) – Cliftonville (Sjeverna Irska)