Najplaćeniji igrač psovao trenera, navijači žele da ode

Europa League 30. svi 201911:06 > 11:11
Shaun Botterill/Getty Images

Arsenal je izgubio finale Europske lige, a na udaru navijača našao se Mesut Özil.

Arsenal će i sljedeće sezone igrati u Europskoj ligi nakon što su finalu tog natjecanja sinoć izgubili od Chelseaja 1:4 u Bakuu.

– Možda će nas pogoditi činjenica da ne igramo u Ligi prvaka, možda će nam to otežati poslove u prijelaznom roku, ali smo veliki klub. Mislim da je Arsenal dovoljno veliko ime u svijetu nogometa i da puno igrača želi igrati ovdje – rekao je trener topnika Unai Emery pa dodao:

– Sljedeća sezona bit će veliki izazov da napravimo novi iskorak. Razočarani smo, ali vjerujem da smo napravili korak naprijed, a sljedeće sezone moramo napraviti još jedan.

Navijači su kao glavnog krivca za poraz pronašli u veznjaku Mesutu Özilu, koji u 77 minuta na terenu nije pokazao ništa.

Dok je sjedao na klupu kamere su zabilježile kako upućuje psovke treneru Unaiju Emeryju, a nakon dodjele odmah je skinuo medalju.

Navijačima to nije najbolje sjelo te traže odlazak najplaćenijeg igrača iz kluba.