Hazard: Ja sam odluku donio, ovo je doviđenja

Europa League 29. svi 201923:22 > 23:24
Michael Regan/Getty Images

Eden Hazard nakon utakmice je priznao kako je on odluku o nastavku karijere donio te da samo čeka dogovor klubova

Eden Hazard na najbolji se način oprostio od dresa Chelseaja. S dva gola i asistencijom odveo je Plavce do pobjede 4:1 protiv Arsenala i trofeja Europske lige.

– Bilo je dobro. Obje momčadi su u prvom poluvremenu bile malo pod stresom, ali kada je Olivier zabio, bio je to početak sjajne večeri. Kontrolirali smo utakmicu i drago mi je da podigao ovaj trofej s dečkima – rekao je Hazard.

Belgijski reprezentativac ovog bi ljeta trebao Stamford Bridge zamijeniti Santiago Bernabeuom i potpisati za Real u sljedećim danima.

– Odlučit ćemo u sljedećim danima, jedino mi je danas na pameti bilo uzeti ovaj trofej. Ja sam odluku donio i sada čekam dogovor klubova. Mislim da je to doviđenja, ali u nogometu nikad ne znate. San mi je bio igrati u Premier ligi i to sam ostvario u jednom od najvećih klubova, pa je možda vrijeme za nove izazove.