16.05.2019 | 08.57 > 09:01

Ozljeda veznjaka zasjenila pobjedu Chelseaja u SAD-u

Chelsea FC

Ruben Loftus-Cheek ušao je u nastavku pa se ozlijedio nakon samo 24 minute te je stadion napustio sa zaštitnom čizmom i na štakama.

Chelsea je u Bostonu u prijateljskoj utakmici s 3:0 pobijedio New England Revolution.

Plavci su pobjedu osigurali golovima Barkleya u 3. i 62., te Girouda u 29. minuti.

Mateo Kovačić odigrao je prvih 45 minuta za Chelsea.

Loša vijest za Maurizija Sarrija je što se u nastavku ozlijedio Ruben Loftus-Cheek koji je stadion napustio sa zaštitnom čizmom i na štakama te je neizjvesno hoće li biti spreman za finale Europske Lige protiv Arsenala u Bakuu 29. svibnja.

Loftus-Cheek je u Europskoj ligi ove sezone u 11 nastupa zabio četiri gola uz tri asistencije.