14.03.2019 | 20.33 > 20:48

Valencia se spasila u 93., savršeni hat-trick Girouda

Saznali smo i prva tri četvrtfinalista Europske lige, a to su Chelsea, Valencia i Napoli.

Mateo Kovačić odigrao je 90 minuta u rapsodiji Chelseaja u Kijevu gdje su Dinamu utrpali pet komada te s ukupnih 8:0 izborili četvrtfinale Europske lige.

Junak pobjede bio je Olivier Giroud koji je savršenim hat-trickom s devet golova postao prvi strijelac Europske lige. Uz Francuza zabili su još Alonso i Hudson-Odoi.

Četvrfinale su izborili još Valencia i Napoli. Krasnodar je golom Sulejmanova poveo u 85. minuti protiv Španjolaca, a četvrtfinale su imali do 93. minute kada se ukazao Guedes i pogodio za 1:1 te prolaz šišmiša s ukupnih 4:3.

Pirovu 3:1 pobjedu ostvario je Salzburg protiv Napolija. Talijani su u Austriju stigli s 3:0 iz prve utakmice, a nadu domaćinu 'ubio' je Milik golom u 14. minuti. Dabbur (25), Gulbrandsen (65) i Leitgeb (92) donijeli su preokret Austrijancima koji se od natjecanja tako opraštaju pobjedom.