Brozović promašio penal, Rennes okrenuo Arsenal

Alex Grimm/Getty Images

Uz utakmicu Dinama i Benfice, večeras su se od 18:55 igrale još četiri utakmice osmine finala Europske lige.

Najveći posao napravio je Villarreal koji je s 3:1 slavio kod Zenita golovima Iborre (33), Morena (64) i Morlanesa (71). Rusi su privremeno izjednačili u 35. minuti preko Azmouna.

Rennes je okrenuo protiv Arsenala i slavio 3:1. Iwobi je zabio već u 4. minuti za topnike, za koje su stvari loše krenule nakon što je u 41. minuti drugi žuti dobio Sokratis. Bourigeaud u 42., autogol Monreala u 65., te Sarr u 88. zabili su veliku pobjedu Francuza.

Eintracht i Inter odigrali su 0:0, a treba istaknuti da je u 22. minuti Brozoviću penal obranio Trapp. Rebić kod domaćina nije konkurirao za momčad zbog ozljede, Brozović je za goste odigrao 90 minuta, Perišić je igrao do 58.

Sevilla i Slavia su odigrali 2:2. Domaćin je dvaput vodio preko Ben Yeddera u 1. i El Haddadija u 28. minuti, no gosti su se vraćali preko Stocha (25) i Krala (39).