Olmo u izlogu – Maksimir pohode brojni menadžeri

Europa League 7. ožu 201912:50 > 12:56
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Dinamo i Benfica, kako se moglo i očekivati privući će brojne skaute i menadžere, a odabrana svita lovaca na talente zaista će trebati poveću bilježnicu kako bi zapisali sve igrače koji će biti na dispoziciji.

(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Na Maksimiru se očekuju skauti ‘svega što postoji’ u nogometnom svijetu, tako su najavljeni ljudi iz oba mančesterska kluba, Barcelone, Reala, Milana, Juventusa, Intera, Bayerna itd.

Posebna poveznica je Milan koji je navodno podigao svoj interes za Danija Olma. Rossoneri su sve bliže osiguranju nastupa u Ligi prvaka iduće sezone i žele pojačati momčad mladim igračima koji bi bili osnovica za stvaranje nove momčadi u idućem razdobolju. Prvi korak u tom smjeru učinjen je dovođenjem Piateka koji sjajno izgleda otkako je stigao iz Genoe, a s njegovim dolaskom poklopili su se i rezultati, pa je Milan sada treća momčad talijanskog prvenstva.

No, Olmo nije jedini kojeg će pratiti skauti, Mislav Oršić polako stvara svoje nogometno ime nakon niza izvrsnih predstava ove sezone. Naravno, Benfica će također ponuditi čak i više u tom pogledu. Joao Felix već je sada na cijeni od 35 milijuna eura, a to će biti tek početak licitacije kada za to dođe vrijeme.

Zaista, publika na Maksimiru će imati u čemu uživati večeras od 18:55 sati.