ANKETA Dinamo izbjegao najjače, koga želite modrima?

Europa League 13. pro 201823:33 > 23:39
Harold Cunningham/Getty Images for UEFA

Poznati su mogući protivnici hrvatskog prvaka u šesnaestini finala Europa lige. Ždrijeb je u ponedjeljak...

Dinamo će kao prvoplasirana momčad moći dobiti samo drugoplasirane iz EL, a to su redom:
Zürich, Celtic, Slavia Prag,
Sporting, Olympiacos, Rapid,
Lazio, Malmo, Krasnodar,
Rennes i BATE Borisov.

Što se tiče trećeplasiranih iz Lige prvaka, momčad Nenada Bjelice ne može dobiti one najjače jer će biti u svojstvu nositelja, tako da su potencijalni protivnici iz te skupine klubova:
Šahtar
Galatasaray
Club Brugge i
Plzen

U šesnaestini finala ne mogu međusobno igrati klubovi iz iste države niti klubovi koji su igrali u istoj skupini. Prve utakmice na rasporedu su 14. veljače dok su uzvrati sedam dana kasnije.
Ove godine finale Europa lige igrat će se 29. svibnja na Olimpijskom stadionu u Bakuu.

Koji od ponuđenih klubova biste poželjeli kao navijač ili barem simpatizer Dinama?