Noć za pamćenje – kako je izgledalo slavlje dinamovaca

Europa League 9. stu 201812:29 > 12:32
dani olmo instagram

Nogometaši Dinama ostvarili su povijesni uspjeh plasmanom u šesnaestinu finala Europa lige, hrvatski prvak će u Europi prezimiti prvi put nakon 49 godina, a očekivano igrači i treneri cijeli noć su slavili veliki trijumf nad Spartakom iz Trnave.

Iako je magla značajno otežala praćenje utakmice navijačima koji su do vrha napunili maksimirski stadion, ništa nije moglo zaustaviti veliko veselje koje je nastalo nakon posljednjeg sučevog zvižduka.

GNK Dinamo

S tribina se čula i dalmatinska pjesma u izvedbi navijača s nešto drugačijim refrenom kojim se proslavilo povratak Dinama u zimski dio europskog natjecanja prvi put nakon gotovo pedeset godina. Igrači su na rukama nosili trenera Nenada Bjelicu koji je gotovo savršeno vodio Dinamo otkada je proteklog ljeta preuzeo klub i od momčadi koja je s lošom formom završila prošlu sezonu stvorio sastav koji gazi sve pred sobom.

GNK Dinamo

Proslava je potrajala duboko u noć, pjevalo se u svlačionici, igrači su naravno sve ovjekovečili na svojim profilima društvenih mreža, momčad koja će zlatnim slovima ostati zapisana u povijest najuspješnijeg hrvatskog kluba.