08.11.2018 | 21.35

Lazio, Chelesa i Eintracht prošli, ispao Olimpique

Odigran je dio utakmica 4. kola Europske nogometne lige. Marin Tomasov asistencijom u 88. minuti za pobjedonosni gol pomogao je Astani da dođe do tri boda protiv Jabloneca

Odigran je dio utakmica 4. kola Europske nogometne lige. Marin Tomasov asistencijom u 88. minuti za pobjedonosni gol pomogao je Astani da dođe do tri boda protiv Jabloneca. U ludoj golijadi u Moskvi Spartak je s 4:3 svladao Glasgow Rangers, a sudio je Ivan Bebek. Rangers je u prvom poluvremenu triput vodio, a Nikola Katić za goste je igrao cijeli susret.

Domogoj Vida

Ryan Pierse, Getty Images Sport

Domagoj Vida igrao je cijeli susret za Bešiktaš u pobjedi kod Genka, za koji je od 65. minute igrao Ivan Fiolić.Pivarić nije bio u kadru kijevskog Dinama, a Kovačić je ušao u 64. minuti za Chelsea u Bjelorusiji. Plavci su svladali BATE Giroudovim pogotkom, njegovim prvim nakon