EL LIVE Gotovo je! Ovo će se dugo pamtiti!

Europa League 20. ruj 201820:32 > 20:35
Getty images/ Srđan Stevanovic

Utakmicu s Maksimira pokušat ćemo vam što bolje dočarati našim povremenim tekstualnim osvrtima. Stoga, budite s nama! Ako se s kojom opservacijom evenutalno ne slažete, slobodno nam to recite u komentaru!

Tekstualni prijenos utakmice, sa statistikom i ostalim značajkama pratite ovdje.
Kakvi su izgledi Dinama za proljeće nakon 48 godina čekanja, saznajte ovdje.

22.55 Gotova je utakmica, Dinamo je pobijedio 4:1, a vrlo lako u završnici je mogao utrpati još poneki pogodak! Rijetko viđena europska predstava hrvatskog prvaka.

22.20 Stojanović s desne strane pronalazi Olma u šesnaestercu, a ovaj gađa suprotan kut, 4:1! Ponavljamo, četiri naprema jedan. Za Dinamo!

22.16 Olmo je vršio presing na stopere Fenera, oni su pogriješili, a Hajrović je na sve to ostao sam pred praznom mrežom. Nije imao problem zabiti za 3:1, njegov drugi gol danas!

22.07 Neustadter glavom smanjuje na 2:1 u 47. minuti.
Neće valjda Dinamo opet misliti samo na obranu kao i protiv momčadi iz Berna u uzvratu kada je vodstvo 1:0 u samo par minuta pretvoreno u 1:2 i poraz u drugom poluvremenu utakmice.

21.45 Poluvrijeme 2:0. Dinamo je bolji od renomiranog gosta koji niti jednom zaprijetio vratima u prvom poluvremenu, barem ne ozbiljnije. Obrana djeluje čvrsto, igra se brzo, puno kombinatorike, a kroz nju se i stvaraju prilike, na kraju i golovi. S druge strane, Dinamo je vrlo dobro djelovao i u prvom poluvremenu uzvratne utakmice protiv Young Boysa pa znamo kako je to završilo…

21.29 Dinamo vodi 2:0! Duga lopta na Gavranovića u 16m, ovaj petom nevjerojatno proigrava Hajrovića koji u trku pogađa za udvostručenje vodstva.

21.19 Dinamo vodi 1:0. Lijepo su kombinirali na desnoj strani Olmo i Oršić, odigrana je povratna lopta, dosta odbijanaca, a na kraju je loptu u lijevi donji kut mreže Tekina smjestio Bjeličin adut – Ivan Šunjić!

21.11 Počela je utakmica, Dinamo solidno izgleda zasad. Na stadionu je petnaestak tisuća gledatelja.