Parolo: Bili smo arogantni, mislili smo da je gotovo!

Europa League 13. tra 20188:42 > 8:55
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Lazio je protiv Salzburga imao vodstvo 4:2 iz prve utakmice, a u u Austriji je i poveo početkom drugog poluvremena, a zatim je uslijedio potpuni potop i s četiri primljena gola u 21 minutu, Rimljani su ispali iz Europa lige. Igrači talijanskog kluba bili su shrvani...

Sve što nismo hjetli činiti smo činili. Bio je odličan početak, ali smo se srušili i raspali i to nije objašnjivo. Na ovoj razini, ako vam koncentracija padne na 15 minuta, možete primiti četiri gola i onda zbog toga morate platiti. Ovo nije bilo pitanje tjelesne spreme već psihičkog stanja. Imali smo pomračenje i sve je pošlo po zlu. Morali smo odigrati bolje”, kritičan je kapetan Senad Lulić.

Poput bivšeg bosanskohercegovačkog reprezentativca, razočaran je bio i talijanski veznjak Marco Parolo.

Imali smo priliku povesti 2:1, a umjesto toga dozvolili smo njima da pucaju šutiraju. Nakon tog gola dobili su samopouzdanje. Čestitke Salzburgu, a mi moramo preuzeti krivnju jer smo kontrolirali sve do 60. minute. Ova noć je ostavila gorak ukus u ustima, jer je pokazala kako nam još nešto fali da se natječemo na ovoj razini. Bili smo arogantni i mislili smo da je utakmica gotova kada je bilo 1:0″, poručio je Parolo.

Salzburg sada čeka svog protivnika u polufinalu EL, ždrijeb je u 12 sati danas. a Lazio u nedjelju igra rimski derbi protiv Rome, koja će također s velikim zanimanjem čekati što će otplesati kuglice danas u Nyonu.