22.10.2020 | 21.27 > 21:32

Rožman: Malo smo ostali zatečeni ozljedom Andrijaševića

HNK Rijeka

Riječani nisu uspjeli izdržati iako su odigrali zaista hrabru utakmicu na Rujevici protiv gostiju iz Baskije

Nije uspjela Rijeka izdržati protiv Real Sociedada koji je minimalnim rezultatom slavio na Rujevici. Rožmanove trupe odigrale su odlično prvo poluvrijeme, Lončar i Andrijašević promašili su par zicera. Drugo poluvrijeme kada je Andrijašević izašao, Riječani kao da su stali, priznao je to i trener Simon Rožman.

'Čestitke igračima, mislim da smo se postavili kako treba i veliko hvala navijačima koji su bili sjajni. Mislim da smo posebno u prvom dijelu jako dobro stajali, a u drugom nas je malo zatekla ozljeda Franka pa smo teško prolazili na njihovu polovicu, dobri su i brzi su, ali mi je malo žao što nismo izdržali do kraja i što nas nije nagradilo' – rekao je Slovenac pa nastavio:

'Sve u svemu jedna jako dobra europska utakmica, ništa ne zamjeram igračima. Izgledali smo 60 minuta kako treba, čestitam Realu na pobjedi, a u nama ostaje žal zbog kasno primljenog gola' – rekao je Rožman i na kraju zaključio:

'Nećemo pasti u sljedećim utakmicama, nastavit ćemo u ovom ritmu. Imamo mladu ekipu i imamo ideju, neće biti problema. Jedino mi je žao što nismo uspjeli zabiti. Nadam se samo da su ljudi bili zadovoljni s načinom na koji smo se borili i kako smo igrali. Pokušat ćemo u nekoj od sljedećih utakmica nastaviti u tom ritmu' – rekao je.