Potop Lokosa u Švedskoj već na poluvremenu!

Europa League 24. ruj 202019:47 > 19:53
Giuseppe Bellini/Getty Images

Momčad Gorana Tomića već je nakon 45 minuta ostala bez šansi za prolazak u playoff Europske lige

Furizoni Malmö već je na samom startu krenuo s pogotkom Thelina u 5. minuti. Isti igrač zabio je i u 17. minuti nakon nove loše rakcije Lokomotivine obrane i tada je već bilo jasno da Lokosi nemaju šanse u ovom dvoboju.

Već tešku situaciju, dodatno je pogoršao Edi Nalić koji je u 31. minuti povećao na 3:0. Lokomotivini stoperi ostavili su Nalića samog na šest-sedam metara od gola nakon što je Malmo ponovno ušao u kazneni prostor Lokomotive po desnoj strani obrane. Nalić je sam dočekao povratnu loptu i Hendija nije mogao ništa.

Prava je šteta što se Lokomotiva na ovakav način prezentirala u Europi nakon fantastične prošle sezone. Istina, ima još 45 minuta, ali nije samo rezultat loš, igra je katastrofalna tako da avantura Lokosa u Europi završava vrlo brzo.