Hajduk traži senzaciju u Istanbulu: Mogući sastav

Europa League 24. ruj 202014:59 > 15:04

Nogometaši Hajduka u četvrtak navečer (od 20 sati) igraju u Istanbulu u trećem pretkolu Europske lige protiv jakog turskog protivnika Galatasaraya.

Poznati turski klub jedan je od najtežih protivnika koje je Hajduk mogao dobiti u ovoj fazi natjecanja, a kako se igra na jednu utakmicu posao mu je dodatno otežan, jer se igra na jednu utakmicu u Istanbulu.

Ako ne bude pobjednika nakon 90 minuta igra, igraju se produžeci. Ako i nakon 120 minuta ishod bude neriješen, o prolasku dalje odlučivat će jedanaesterci.

Momčad Fatiha Terima sjajno je otvorila novu sezonu. U prvenstvu su krenuli s dvije pobjede, dok su u drugom pretkolu Europske lige na gostovanju svladali Nefči s 3:1. Doduše, Galatasaray za vikend čeka vječni derbi s Fenerbahčeom pa bi Terim mogao rotirati sastav i time eventualno malo olakšati ‘bijelima’.

U momčad Hajduka vraća se Bassel Jradi, koji je zbog ozljede leđa propustio ogled s Renovom, a na klupu bi mogao preseliti Adam Gyurcso. No, to su trenutno samo nagađanja.

Vjerojatni sastav Hajduka: Posavec, Todorović, Dimitrov, Vušković, Čolina, Nejašmić, Jurić, Jradi, Caktaš, Jairo, Diamantakos.