Vukas: Sve ekipe na svijetu imaju slabe strane

Damir Sencar/EuroFootball/Getty Images

Splitsku momčad sutra u Istanbulu očekuje težak dvoboj protiv turskog velikana Galatasaraya

Splićane sutra čeka težak izazov protiv turskog Galatasaraya u trećem pretkolu Europske lige, a uoči sutrašnjeg susreta na Turk Telekom Areni dvoboj je najavio trener Hajduka Hari Vukas:

‘Atmosfera je odlična. To su takve utakmice gdje nema dodatnih motiva. Momci su spremni, jedva čekaju da istrče na teren. Važna utakmica, za nas i za njih. Jedna utakmica, ulog je velik, nema popravnog. Očekujem da će moji momci biti pravi i da će istrčati na pravi način te se suprotstaviti velikom protivniku‘ – rekao je Vukas pa nastavio:

‘Dolazak na ovaj stadion budi posebne emocije. Tu smo proveli gotovo godinu dana i vidjeli veličinu kluba. Moje misli su sada uz moj klub i moj grad. Napravit ćemo sve da razveselimo navijače Hajduka i sve nas skupa‘ – rekao je.

Vukas je napomenuo kako i turski velikan ima svoje slabosti te da nisu nepobjedivi.

‘Naravno da imaju. Sve ekipe na svijetu imaju slabe strane, tako i Galatasaray. Neću reći koje su to stvari, ali mi smo to vidjeli, kao i kvalitetu koju posjeduju. Najvažnije je da budemo kompaktni, agresivni i da budemo hrabri prema naprijed. Puno će im nedostajati publika, to je olakšavajuća okolnost za nas’ – završio je Vukas.