United sa Rooneyem u špici uvjerljiv protiv Fenera

Europa League 20. lis 201622:48 > 22:56
Getty Images/Laurence Griffiths

U dvoboju koji je bio u centru pažnje drugog kola Lige Europe, Manchester United je svladao Fenerbahče na svom "Old Traffordu" sa 4:1.

Rooney je od prve minute predvodio napad “Crvenih vragova”, što nije baš čest slučaj u posljednje vrijeme.

United je poveo golom Pogbe iz kazne u 31. minuti, nakon što je Kjaer faulirao Matu u šesnaestercu. I drugi gol, domaćin je postigao sa bijele točke. Samo tri minute kasnije, Martial je uspješno realizirao jedanaesterac, koji je sam iznudio.

Pogba je drugim golom u 45, minhuti odveo United do velike prednosti na poluvremenu.

Lingard je u trećoj minuti nastavka povisio na 4:0, a gol utjehe za Turke postigao je Robin Van Persie, nekadašnji ljubimac publike na “Kazalištu snova”.

U drugom dvoboju grupe A, Feyenoord je kod kuće bio bolji od Zorje.