Terim o Hajduku: Povijesni su klub, moramo biti oprezni

Getty Images/EuroFootball

U 3. pretkolu Europske lige Galatasaray će dočekati Splićane, a trener turskog velikana najavio je dvoboj

Galatasaray će u trećem pretkolu Europske lige biti sljedeći protivnik Hajduku. Turski velikan u 2. pretkolu je slavio protiv azerbajdžanskog Neftčija te će tako Splićani na vruće gostovanje u Istanbul.

Trener turske momčadi, legendarni Fatih Terim gledao je nešto malo Splićane protiv makedonske Renove te je zatim prokomentirao igru sljedećeg protivnika:

Dean Mouhtaropoulos / Staff

‘Gledao sam prvo poluvrijeme u hotelu, a ostatak u svlačionici uoči naše utakmice. Generalno je Hajduk bio puno bolji od Renove, znali smo da će nam on biti sljedeći protivnik. Riječ je o vrlo starom i povijesnom, pravom klubu, momčadi iz zemlje koja ima svoje mjesto u svjetskom nogometu’ – rekao je Terim pa nastavio:

‘Morat ćemo biti oprezni, ne možemo računati na pomoć naših navijača, u svakoj utakmici svi su ishodi mogući, a k tome smo sad i u razdoblju pandemije. Vjerujem ipak da ćemo položiti taj ispit i proći u nastavak natjecanja, cilj je plasman u skupinu’ – napomenuo je turski trener.