Osijek pod Bjelicom može izbaciti ovakav Basel

Sport Klub

Osijek večeras od 20:45 igra utakmicu kvalifikacija za Europsku ligu, a protivnik je švicarski velikan Basel.

U Gradskom vrtu večeras gostuje Basel, a igra se samo jedna utakmica za prolaz u treće pretkolo Europske lige.

Basel je klub koji stalno bilježi zapažene europske rezultate, a prošle godine su igrali četvrtfinale Europske lige.

Ipak, ove sezone to nije ista momčad, a i odnosi unutar kluba su nikad gori. Ljudi iz blizine švicarskog kluba javljaju kako je od Basela trenutno ostalo samo veliko ime, klub je u velikoj krizi.

Povezano

Najbolji igrač ovog Basela je mladi Brazilac Arthur Cabral koji trenutno ima koronavirus pa također nije spreman za Gradski vrt.

Dakle, prema svemu navedenom, Osijek je usudimo se reći na domaćem terenu favorit, pogotovo pod vodstvom novog trenera Nenada Bjelice.