Arsenal se nastavlja sramotiti, Emery broji zadnje dane

Arsenal je izgubio od Eintrachta iz Frankfurta u petom kolu grupne faze Europske lige

Unai Emery

Michael Regan/Getty Images

Arsenal je propustio priliku osvojiti barem bod i osigura plasman dalje. Igrači londoskog kluba ponovno su razočarali svoje navijače. Emirates je večeras bio po prilično prazan zbog loših igara Topnika koje su se nastavile i večeras.

16

Topnici su u prvom dijelu nekako uspjeli doći do prednosti kada je u prvoj minuti nadoknade mrežu Frankfurta zatresao Aubameyang. Ipak, gosti iz Njemačke su u drugom dijelu bili dosta bolji.

Frankfurt je na 1:1 poravnao u 55. minuti kada je sjajan gol postigao Kamada. Isti igrač bio je u centru pažnje i desetak minuta kasnije jer je svojim drugim golom donio preokret svojoj momčadi i vodstvo od 2:1.

Arsenal je do kraja meča pokušao doći do boda i osigurati prvo mjesto u grupi, ali to nisu uspjeli. U zadnjem kolu igraju protiv Standarda koji u slučaju pobjede s pet razlike ide dalje. S obzirom u kakvoj formi je Arsenal to i nije nemoguće.

U istoj grupi igrali su još Vitoria Guimaraes i Standard, a susret je na kraju završen rezultatom 1:1. Gosti su poveli u 40. minuti kada je iz penala bio precizan Lestienne, ali su domaći brzo poravnali preko Pereire što je bio i konačan rezultat utakmice.