Bod protiv AZ Alkmaara – Owen: Oni su sve gori

Europa League 3. lis 201921:47 > 21:55
David Rogers/Getty Images

Nekoliko posljednjih godina, mislim pet ili šest, stalno razmišljam da United ne može biti gori, a uvijek bude gore - rekao je legendarni Michael Owen

Micahel Owen, legendarni engleski napadač, razočaran je nastupima Manchester Uniteda ove sezone. Nakon sedam kola Premierlige slavni klub je tek na desetom mjestu i ima samo devet bodova.

“Nekoliko posljednjih godina, mislim pet ili šest, stalno razmišljam da United ne može biti gori, a uvijek bude gore. Mislim da je ovo najgori United desetljećima unatrag, još prije nego je Sir Alex Ferguson preuzeo klub”, rekao je Owen.

Henry Browne/Getty Images

Nekadašnji napadač Untieda prognozirao je da klub s Old Trafforda ni sljedeće sezone neće vidjeti Ligu prvaka.

A da je tomu tako pokazali su i večeras. U 2. kolu skupine F Europske lige Mancester United je odigrao kao gost protiv AZ Alkmaara 0:0.