Da vas čujemo: Složite idealnu skupinu Dinamu u LP

Foto: Harold Cunningham by Guliver

Dinamo je u srijedu na Maksimiru s 2:0 pobijedio Rosenborg te tako napravio veliki korak prema sedmom nastupu u Ligi prvaka.

Dinamo je još 90 minuta udaljen od Lige prvaka, a da bih Plave ponovno gledali u najelitnijem klupskom nogometnom natjecanju u Trondheimu trebaju sačuvati prednost od 2:0.

Uspije li momčad Nenada Bjelica izbaciti Norvežane, u Maksimiru će se opet čuti himna Lige prvaka.

Već sad se zna da će Dinamo, ako izbori Ligu prvaka, biti u trećoj jakosnoj skupini.

To znači da ne mogu igrati kako sada stoje stvari protiv Lyona, Bayera, RB Salzburga, Olympiacosa, Club Bruggea, Valencije i Intera.

Mi vas pitamo da možete složiti idealnu skupinu Plavima u Ligi prvaka, kako bi ona izgledala. Ostalo je još šest nepoznanica uoči ždrijeba sljedećeg četvrtka, a mi smo u tom slučaju ponudili momčadi koje imaju bolji rezultat uoči uzvrata.

Pot 1: Barcelona, Bayern, Juventus, Manchester City, PSG, Liverpool, Chelsea, Zenit

Pot 2: Real Madrid, Atletico, Borussia D., Napoli, Šahtar, Tottenham, Ajax, Benfica

Pot 3: Lyon, Bayer, RB Salzburg, Olympiacos, Club Brugge, Valencia, Inter, Dinamo Z.

Pot 4: Lokomotiv M., Genk, Galatasaray, RB Leipzig, Slavia Prag, Crvena zvezda, Atalanta, Lille