Poznate cijene ulaznica za Dinamovu utakmicu sezone

Champions League 16. kol 201916:30 > 16:39
sportklub

Dinamo u srijedu u 21 sat igra prvu utakmice 4. pretkola Lige prvaka protiv norveškog prvaka Rosenborga.

Nakon što su deklasirali mađarskog prvaka Ferencvaroša u uzvratnoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka, momčad Nenada Bjelica došla je na korak do plasmana u Ligu prvaka.

Povezano

Sjećamo se koliko su zagrebački plavi prošle sezone bili blizu prolaska u Ligu prvaka. Međutim, švicarski prvak Young Boys šokirao je Maksimir i pobijedio 2:1. Nisu se Bjeličini igrači zbog tog poraza previše živcirali, naprotiv, odigrali su fantastično u Europskoj ligi i ispali u osmini finala od portugalskog prvaka Benfice tek nakon produžetaka.

Sada imaju priliku za popravak. Protivnik je po mjeri, norveški prvak je realno slabija momčad od Dinama i ako Modri budu igrali kao u Budimpeštu prolaz ne bi trebao doći u pitanje.

Ono što je potrebno za upsjeh je velika podrška publike na Maksimiru.

Zagrebački klub je na službenim stranicama pozvao navijače da ulaznice kupe u pretprodaji kada će cijene biti povoljnije od cijena na dan utakmice. Pretprodaja ulaznica počinje u subotu, 17. kolovoza u 13:00 sati.

Vlasnici BLUE godišnje ulaznice za sezonu 2019./20. imaju pravo prvokupa svojih mjesta u terminu 17.8. i 18.8. od 11 do 19 sati na Ticket pointu, a nakon toga njihova mjesta bit će u redovnoj prodaji. Godišnje GOLD ulaznice vrijede za utakmicu.

GNK Dinamo obvezan je osigurati određen broj ulaznica za potrebe Uefe. Predstavnici Uefe do ponedjeljka, 19.8. navečer odredit će svoje potrebe za ulaznicama, nakon čega će GNK Dinamo preostali dio ulaznica u utorak, 20.8. staviti u slobodnu prodaju.

Pretprodaja ulaznica (17.8.-20.8.)

Tribina sjever dolje 70kn

Tribina istok 100kn

Tribina zapad gore 100kn

Tribina zapad dolje 200kn

Tribina jug 50 kn

Cijene ulaznica na dan utakmice (21.8.)

Tribina sjever dolje 100kn

Tribina istok 150kn