Bebek ne može bez cirkusa! Što je sve napravio u Kijevu

Champions League 14. kol 201911:48 > 12:07
Lars Baron, Getty Images

Ivan Bebek je prije deset dana premlaćen u Sinju, oporavio se i bio u centru pažnje još jedne utakmice u pretkolu Lige prvaka

Ivan Bebek, koji je napadnut prije deset dana u Sinju, u trećem pretkolu Lige prvaka sudio je uzvratni susret u Kijevu između domaćeg Dinama i Club Bruggea (3:3). I naravno napravio cirkus.

Bebek (42) je na uzbudljivom meču pokazao dva crvena i ukupno deset žutih kartona. Domaćinima je u 82. minuti zbog drugog žutog kartona isključio Burdu, a gostima dvije minute kasnije Taua.

Bebek je tako u Europi nastavio voditi kontroverzne utakmice, pune kartona, a često i dvojbenih sudačkih odluka. Primjerice, na debiju u Ligi prvaka 2007. dosudio je po dva crvena kartona i penala na utakmici Lazija i Werdera.

Prije tri godine teško je oštetio Fenerbahče na uzvratu osmine finala Europa lige kod Brage. Gostima je pokazao čak tri crvena kartona.