06.08.2019 | 23.41

Zvezda šokirana u sudačkoj nadoknadi

FK Crvena Zvezda

Crvena zvezda i Kopenhagen odigrali su 1:1 na Marakani susret trećeg pretkola Lige prvaka.

Nakon što je eliminirala Suduvu i Helsinki u prva dva pretkola, večeras je Zvezda imala težak posao protiv danskog prvaka.

Dobro su na terenu stajali domaći nogometaši, bili opasniji, da bi u završnici prvog poluvremena stigli do pogotka.

Milan Pavkov je u šesnaestercu gostiju stigao do lopte, šutirao, ona pogodila jednog gostujućeg igrača, promijenila smijer i odsjela u mreži Danaca.

Ipak, strijelac jedinog gola za Zvezdu je na poluvremenu zamijenjen zbog ozljede. U nastavku je očekivano Kopenhagen preuzeo incijativu, a Zvezda iz kontri čekala šansu.

I taman kada se činilo da je Zvezda umrtvila igru, uslijedio je hladan tuš, Dosuđen je nepostojeći ili barem sumnjiv penal za goste, a 20-godišnji Wind panenkom matira Borjana i utišava 40.000 navijača.

Ubrzo je Zvezda imala opasan napad, oboren je Ben u šesnaestercu gostiju, ali ovaj put sudac ostaje nijem, a susret završava bez pobjednika (1:1), što ipak garantira uzbuđenje u Kopenhagenu sljedećeg tjedna.