Bjelica: Mađari su jako čvrsti, ali mi ćemo biti pravi

Champions League 5. kol 201918:21 > 18:30
sportklub

Dinamo je održao press konferenciju prije prve utakmice trećeg pretkola Lige prvaka protiv mađarskog Ferenecvaroša.

sportklub

Dinamovce čeka posljednji trening pred sutrašnju utakmicu koja se igra od 20 sati, a prije treninga trener Nenad Bjelica sjeo je pred kamere i mikrofone.

“Ferencvaros je opasan iz prekida. Igraju tvrdo, fizički su jaki. Agresivni su, a pokušavaju kroz igru doći do rezultata. Moramo biti i bit ćemo na naših 100%”, pričao je Bjelica.

Prva utakmica u Maksimiru je plus ili nedostatak?

“Nema velike razlike gdje igramo jer i doma i u gostima imamo iste ambicije. Želja nam je dobar rezultat koji će nam dati dobre šanse za prolazak, a isto bi bilo i da smo u gostima. Dakle… Svejedno je igramo li prvu doma ili vani”, rekao je Bjelica dodavši da u svojoj trenerskoj karijeri nikada dosad nije igrao u nokaut-sustavu protiv Mađara.

Bitna stvar dogodila se prije samog početka presice na kojoj su bili Bjelica i Dominik Livaković. Dinamov trener je rekao da je klub potpisao novi ugovor sa Livakovićem do 2023. godine i tako očito odagnao sve sumnje oko njegovog ostanka.

“Prije svega, obavještavam vas da smo potpisali novi ugovor s našim golmanom Dominikom Livakovićem. To je velika vijest za naš klub. Čestitam Dominiku, želim mu da bude zdrav, a sve ostale će svojim radom ostvariti. Velika je stvar za Dinamo da reprezentativni golman ostaje u našim redovima i sretni smo zbog toga. Ne samo zbog igračkih, već i zbog ljudskih kvaliteta. Jako je važan dio ekipe i želim mu puno zdravlja i sreće”, započeo je presicu Bjelica, prepustivši riječ Livakoviću.

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

“Hvala, šefe, na velikim riječima. Stvarno sam sretan i ponosan zbog novog ugovora. Imali smo jako lijepu prošlu sezonu i to je sigurno jedan od razloga što sam potpisao novi ugovor. Nadam se da će i ova sezona biti jednako uspješna”, poručio je Livaković.