Bjelica najavio pobjedu bez nekoliko važnih igrača

sportklub

Nenad Bjelica progovorio je o utakmici protiv Saburtala na dan kada je s momčadi otputovao za Tbilisi.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Dinamo se vrlo dobro pripremio za dvoboj u Gruziji, ostvarena je pobjeda na početku prvenstva, a protiv Saburtala hrvatski prvak nastupit će bez nekoliko važnih igrača.

Dani Olmo neće zaigrati, pripreme je započeo tek prije tri dana i nije spreman za velike napore. Iz istog razloga s momčadi nije putovao novi igrač Moubandje. Sigurno je da će nam nedostajati naš stoperski dvojac Dilaver i Theophile‘, kazao je trener Dinama.

Gruzijske novinare posebno je zanimalo što Bjelica misli o njihovom klubu.

Respektiramo Saburtalo, dobro smo se pripremili, imaju odlične bokove koji vrlo kvalitetno upošljavaju napadača Rolovića, tu je još nekoliko kvalitetnih igrača.’

Ipak, za Dinamovog trenera nema dvojbe pred utakmicu.

Dinamo, gdje god igrao, nevažno u kojem natjecanju, kreće na pobjedu, tako ćemo se postaviti i u Tbilisiju.’

Dvoboj Saburtala i Dinama na rasporedu je u utorak od 19:30 sati.