Klopp igračima ukinuo zabranu koju je donio 2016.

Michael Regan/Getty Images)

Jürgen Klopp ukinuo je zabranu koji je donio 2016. za sve igrače, osim jednog...

Jürgen Klopp igračima Liverpoola nakon osvajanja Lige prvaka napokon je dopustio da mogu dodirnuti slavni znak ‘This is Anfield‘ koji se nalazi da izlasku iz tunela.

Njemački trener je još 2016. poručio igračima da ne diraju znak ‘This is Anfield’ dok god nešto ne osvoje.

– To je znak respekta. Ja sam dodirnuo kao trener Borussije Dortmund, ali izgubili smo 4:0. Dotaknut ćemo kada osvojimo nešto. Ovo je jako veliki klub – pričao je tada Klopp.

Jedini igrač koji je imao pravo dodirnuti znak bio je Jordan Henderson koji je s klubom osvojio Liga kup 2012. godine.

Nakon što su u subotu pobijedili Tottenham s 2:0 u finalu Lige prvaka sada to pravo imaju svi igrači.

Inače, spomenuta pobjeda Redsa u madridskom finalu obogatila je i blagajnu Southamptona za deset milijuna funti. Zaradili su sveci to bonusima u ugovorima kada su na Anfield prodavali Virgila van Dijka, Sadija Manea, Dejana Lovrena, Nathaniela Clynea i Adama Lallanu.