Pochettino se našalio, Real odmah reagirao priopćenjem

Julian Finney/Getty Images

Šala trenera Tottenhama Mauricija Pochettina o tome gdje će njegova momčad boraviti pred finale Lige prvaka nije tako shvaćena u Real Madridu, pa su kraljevi brzo reagirali priopćenjem za medije.

Argentinac, koji se povezivao s odlaskom na Santiago Bernabeu, razgovarao je sa španjolskim medijima o planu priprema Spursa za veliko finale koje će biti odigrano u Madridu 1. lipnja.

– Radit ćemo na Valdebebasu, trening centru Reala, a bit ćemo smješteni u hotel u blizini. Pitao sam Florentina Preza da nam dozvoli spavanje u kompleksu, ali mi je rekao da ću to moći tek kada postanem trener Realanašalio se Pochettino.

Brzo je reagirala uprava još uvijek aktualnog europskog prvaka, koja se oglasila priopćenjem.

– Real Madrid je iznenađen izjavom trenera Tottenhama Mauricija Pochettina u kojoj govori o zahtjevu da njegova momčad odsjedne u našem centru. Želimo da svima bude jasno da nikakav zahtjev nismo dobili. Naš klub je na raspolaganju svima iz Uefe, Nogometnog saveza Španjolske, Atletico Madrida, Liverpoola i Tottenhama. Svi zahtjevi koje smo dobili odnosili su se na korištenje terena za trening i svlačionica. I svi su odobreni. Također, želimo istaknuti da je smještaj finalista pitanje koje riješava Uefa u skladu s organizacijskim i sigurnosnim kriterijima – navodi se u priopćenju.

Također, ističe se da će Liverpool trenirati na terenima Kraljevskog kluba u subotu, a da će Tottenham to učiniti u četvrtak i petak.

Finale Lige prvaka igratće se na stadionu Wanda Metropolitano 1. lipnja.