ANKETA: Je li ovo najbolja sezona Lige prvaka ikad?

Champions League 8. svi 201923:25 > 23:35
Dan Mullan/Getty Images

Nakon fantastičnog preokreta Liverpoola protiv Barcelone, večeras smo svjedočili još jednom..

Tottenham je izbacio Ajax iz Lige prvaka nakon što su postigli tri pogotka u posljednjih 45 minuta polufinalnog sraza. Nakon jučerašnje fantastične predstave Liverpoola, danas je Tottenham ponovio, ako ne i nadmašio uspjeh svojih kolega iz Premier lige.

Nisu samo te dvije utakmice bile fantastične. Sjetimo se samo sraza Atletico Madrida i Juventusa kada su “Colchonerosi” pobijedili sa 2:0 u prvom susretu i nitko nije davao prevelike šanse Juventusu jer Atletico Madrid ne ispušta često takve prednosti. Međutim, Cristiano Ronaldo se nije složio s time. Zabio je hat-trick i donio veliko slavlje Juventusu, koje je ipak poništio Ajax u četvrtfinalu.

Sjećate se uzvratnog susreta Manchester Citya i Tottenhama? Mi se sigurno sjećamo..Pet pogodaka u prvih 20 minuta, sudačke odluke koje su bile vrlo upitne, te na kraju pogodak Sterlinga koji je poništen zbog minimalnog zaleđa. Nevjerojatna utakmica na Emiratesu u kojoj se Tottenham izvukao baš kao i večeras.