Messi srušio redse pa oduševio porukom starom rivalu

Catherine Ivill/Getty Images)

Lionel Messi nakon rušenja Liverpoola oglasio se na društvenim mrežama gdje je oduševio porukom.

Barcelona je pobjedom 3:0 na Nou Campu protiv Liverpoola napravila veliki korak prema finalu. Junak Katalonaca bio je Lionel Messi koji redse ‘uništio’ s dva gola u nastavku utakmice.

Nakon utakmice oglasio se Argentinac na Instagramu gdje je oduševio porukom u kojoj nije zaboravio ni bivšeg velikog rivala Ikera Casillasa.

– Sretan sam zbog večerašnjeg rezultata, ali još nas čeka teško gostovanje na Anfieldu kod Liverpoola koji je odlična momčad i snažno će napadati. Dolazi nam najvažniji dio sezone i moramo biti ujedinjeniji nego ikad. Konačno, želim iskoristiti ovu poruku da pošaljem zagrljaj i podršku Ikeru Casillasu uz želju da se vrlo brzo oporavi – napisao je Messi.

Podsjećamo, legendarni španjolski golman jučer je imao srčani udar, no već navečer se javio iz bolnice.

– Sve je pod kontrolom ovdje. Bio je to veliki šok no snaga je netaknuta. Puno hvala svima na porukama podrške – napisao je na društvenoj mreži Instagram gdje je nasmiješen objavio fotografiju iz bolničkog kreveta s palcem uzdignutim prema gore.