Traje svojevrsni rat između Uniteda i Barcelone!

Champions League 21. ožu 201910:56 > 10:57
sportklub

Utakmice četvrtfinala Lige prvaka između Barcelone i Uniteda privući će veliku pažnju nogometne javnosti, koja je ostala zatečena iznenađena potezom uprave kluba iz Katalonije...

Naime, Barcelona je cijenu ulaznica za gostujuće navijače postavila na velikih 108 eura, što je mnogo čak i za engleska primanja i standarde!

Sličnu situaciju United je imao i prošle sezone sa španjolskim klubovima, Valencijom i Sevillom, a ovu će riješiti na identičan način.

Naime, kako bi svojim pristalicama olakšao pristup ulaznicama, odlučio je subvencionirati cijenu – 26% cijene platit će sam klub, a sredstva za to namaknut će na jednostavan način:

Načelom reciprociteta, istu cijenu kakva je postavljena za njihove navijače na stadionu Barcelone United će izvijesiti za svoje goste u uzvratnoj utakmici!

Prvi susret ovih klubova na rasporedu je 10. travnja u Manchester, a uzvrat je šest dana kasnije u Barceloni.