Solskjaer: Odlično je što uzvrat igramo u Barceloni

Champions League 15. ožu 201915:07 > 15:10
Catherine Ivill Getty Images Sport

Nakon što su izbacili favorizirani PSG pred Manchester Unitedom je još jedan veliki izazov u Ligi prvaka.

“Crveni vragovi” će ponovno ići na jednog od favorita za osvajanje titule, Barcelonu, odlučeno je ždrijebom u petak.

Susret dva europska velikana će, po mišljenju menadžera Ole Gunnara Solskjaera, biti baš po ukusu navijača kluba sa Old Trafforda.

Povezano

Želimo utakmice sa najvećim ekipama. Igrali smo u finalu sa njima 2009. i 2011. i polufinalu 2008, kada je Scholes dao gol.

Upravo za ovakvim susretima žude naši navijači, kao i naš cijeli klub. Jedva čekamo“, rekao je menadžer Uniteda.

Prvi susret dva višestruka europska prvaka igrat će se u Engleskoj.

Ja razmišljam drugačije od 99% trenera. Više volim gostovanja kao ono u Parizu. Ako ostvarite solidan rezultat kod kuće, onda možete dokrajčiti protivnika u uzvratu, kao što smo mi uradili protiv PSG-a“, uvjerava Solskjaer.