Pochettino: Ne znam koga kriviti, ali ovo nije korektno

Champions League 5. ožu 201911:18 > 11:20
Mike Hewitt/Getty Images

Menadžer Tottenhama Mauricio Pochettino nezadovoljan je činjenicom da je Borussia Dortmund imala više vremena za odmor pred dvoboj dvije momčadi u osmini finala Lige prvaka.

Spursi su na Wembleyu pobijedili sa 3:0 i ostvarili veliku prednost. Ipak, Tottenham je utakmicu u domaćem prvenstvu igrao u subotu, dok je momčad iz Dortmunda na terenu bila u petak.

“Potrebna nam je pomoć Nogometnog saveza, Premijer lige… Ne znam koga kriviti za ovu situaciju. Možda i klub, koji je bio primoran utakmicu protiv Arsenala pomaknuti jer nema svoj stadion, ili vlasnike prava na prijenos koji su zahtijevali da igramo uživo u subotu”, žalio se argentinski stručnjak.

“U ostalim europskim zemljama nogometni savezi imaju više razumijevanja za klubove koji se natječu u međunardonim natjecanjima. Volio bih kada bismo bili u istoj situaciji u kojoj je i naš rival. Ovo sada nije korektno”

Utakmica između Borussije i Tottenhama na programu je u utorak od 21 sat.