Allegri: Nismo bili mrtvi ni protiv Reala, a kamoli sad

Champions League 21. velj 20190:52 > 0:54
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Trener Juventusa Massimiliano Allegri rekao je poslije poraza od Atletica, u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, kako je njegova momčad upala u zamku koju su im postavili Madriđani.

Crveno-bijeli su na svom terenu slavili sa 2:0, a imali su prilike ostvariti još uvjerljiviju pobjedu da sudac, poslije pregledanog snimka, nije poništio gol Alvara Morate zbog prekršaja u napadu.

Drugo poluvrijeme je bilo ružno budući da smo napravili grešku i pratili smo njih. Atleticu izuzetno dobro ide ako igrate po njihovom. Već smo bili u opasnosti primiti gol iz kontranapada kada smo im lako dali loptu, ali nismo imali ni šut u okvir gola u drugom dijelu. Oni su bili agresivniji u svojim akcijama i iznenadili su nas“, rekao je Allegri i dodao, “Imamo šansu preokrenuti rezultat, moramo vjerovati, vraćaju nam se pojedini igrači i nema smisla sada kukati nad prosutim mlijekom. Znali smo kako nas čeka težak posao, da Atletico tjera protivnike na što lošiju igru time što usporava tempo. Imali smo brži protok lopte u prvom poluvremenu, ali ne i u drugom. Tada smo imali potpuno pogrešan pristup. Moramo i dalje vjerovati i nadati se preokretu”.