Velika večer Atletica, City osigurao ugodan uzvrat

Champions League 20. velj 201920:46 > 20:48
Photo by Angel Martinez/Getty Images)

Veliko slavlje u Madridu, sjajni Atletico šokirao je prvaka Italije u drugom poluvremenu zabivši dva gola, istovremeno Manchester City je s igračem manje preokrenuo rezultat u Njemačkoj osiguravši veliku pobjedu od 3:2.

22:57 – Završeni su dvoboji u Madridu i Gelsenkirchenu! Atletico s velikih 2:0 odlazi u Torino na uzvrat, dok je Manchester City odradio veliki posao u Gelsenkirchenu.

22:51 – Totalni preokret u Gelsenkirchenu, Raheem Sterling zabio je u posljednjoj minuti za vodstvo Cityja! U Madridu, velika prilika za Juventus, Jan Oblak sjajno brani!

22:45 – Sjajni Atletico nastavlja dominirati, spretni Diego Godin odveo je madridski sastav do vodstva od 2:0! Manchester City uspio je izjednačiti s igračem manje u Njemačkoj, strijelac je Sane koji je karijeru započeo upravo u Schalkeu, a u ljeto 2016. prešao među Građane! Njemački reprezentativac u igru je ušao u 78. minuti, zabio je gol sedam minuta kasnije.

22:40 – Atletico je napokon okrunio terensku nadmoć u drugom poluvremenu, nakon što je udarac Morate blokiran, poslije odbijanca zabio je Jimenez!

22:32 – Utakmica kao iz noćne more Nicolasa Otamendija. Nakon što je skrivio kazneni udarac u prvom poluvremenu, Argentinac je grubo faulirao Guidu Burgstallera zaradivši drugi žuti karton. Istovremeno u Madridu, Alvaro Morata je zabio pogodak, međutim on je naknadno poništen nakon što je glavni sudac Zwayer iz Njemačke iskoristio pogodnosti VAR-a. Video tehnologija dva puta je spasila Juventus!

22:15 – Još jedna sjajna prigoda za Atletico, Grizemann je pogodio gredu!

22:12 – Vatreni početak drugog dijela u Madridu! Diego Costa propustio je nevjerojatnu priliku za domaću momčad!

21:50 – Kraj prvog poluvremena! Čvrsta, borbena utakmica u Madridu, ponešto očekivanih 0:0 nakon prvog dijela. Daleko uzbudljivije igra se u Gelsenkirchenu gdje je Schalke s dva kaznena udarca preokrenuo rezultat protiv Manchester Cityja.

21:45 – U samoj završnici prvog poluvremena, Schalke je dobio još jednu priliku s bijele točke nakon što je Fernandinho skrivio kazneni udarac! Bentaleb je ponovno siguran!

21:38 – Velika prilika za Schalke, VAR je utvrdio kako je Nicolas Otamendi igrao rukom u kaznenom prostoru, sudac je pokazao na bijelu točku! Rezultat je izjednačen, penal je realizirao Nabil Bentaleb!

21:30 – Prva kontroverzna situacija u Madridu, originalno dosuđen kazneni udarac za domaćina ‘pretvoren’ je u slobodan udarac nakon pregleda video snimke.

21:25 – Nakon gotovo pola sata igre, pao je i prvi gol. Manchester City okrunio je dominaciju u Njemačkoj pogotkom Sergija Aguera.

ATLETICO MADRID VS JUVENTUS – WANDA METROPOLITANO (MADRID)

ATL: Oblak – Juanfran, Gimenez, Godin, Filipe Luis – Koke, Thomas, Rodrigo, Saul – Griezmann, Costa
JUV: Szczesny – Alex Sandro, Chiellini, Bonucci, De Sciglio – Matuidi, Pjanić, Bentacur – Dybala – Ronaldo, Mandžukić.