"Pohlepa ne poznaje granice"

Champions League 20. velj 201910:52 > 10:59
sportklub

Navijači Bayerna u utorak navečer su bili na Anfieldu podršku svojoj momčadi u susretu osmine finala Lige prvaka protiv Liverpoola, a priliku su iskoristili da nastave svoju borbu zbog cijene ulaznica.

Borba navijača Bayerna sa klubom oko cijena ulaznica, posebno za susrete na gostovanjima traje već godinama, a nastavljena je i u utorak na Anfieldz kada je njihova momčad gostovala kod Liverpoola (0:0).

Gosti su istaknuli transparent na kojem je pisalo:

“Karte za gostovanja: Liverpool 48 funti, Bayern 55 eura. Pohlepa ne poznaje granice. I dvadeset je previše”.

Navijači u Engleskoj, ali i širom Europe ih sigurno dobro razumiju, jer uvijek prije utakmica stižu priče o pritužbama navijača o cijenama ulaznica za gostovanja.

U Premier ligi, nakon duge borbe navijača sa klubovima, na razini lige je dogovoreno da ulaznica za gostujuće navijače košta 30 funti.