Courtois o kontroverznoj odluci: Sretan sam zbog VAR-a

Champions League 14. velj 20190:54 > 0:58
Lars Baron, Getty Images Sport

Vratar Real Madrida Thibaut Courtois je poslije pobjede aktualnog prvaka Europe protiv Ajaxa u Amsterdamu, u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, rekao kako još ništa nije gotovo.

“Kraljevski klub” je slavio u prijestolnici Nizozemske sa 2:1, a pitanje je kako bi se utakmica završila da sudac Skomina nije poništio pogodak Ajaxa u prvom poluvremenu jednom spornom odlukom.

Imao sam nekoliko dobrih obrana, a sretan sam i što sam na svojoj strani imao VAR. Mislim da je sudac donio ispravnu odluku,” rekao je Courtois poslije utakmice.

Sretni smo što Ajax do poluvremena nije postigao gol. U nastavku utakmice stvari su krenule dobro po nas. Postigli smo lijep pogodak, koji je očigledno obeshrabrio nogometaše Ajaxa. I kada su domaćini izjednačili nastavili smo igrati kako smo se dogovorili i željeli smo pobjedu”.

Uzvratna utakmica je 5. ožujka na stadionu Santiago Bernabeu.