Manchester United

PSG vodi sa 2:0 protiv Manchester Uniteda na Old Traffordu.

Killian Mbappe

Alexander Hassenstein, Getty Images

Prvo poluvrijeme je prošlo bez pogodaka, najveću priliku imao je Mbappe kada je u situaciji 1 na 1 sa De Geom promašio gol.

Parižani su "blitzkriegom" u drugom dijelu došli vrlo blizu prolaska u četvrtfinale Lige prvaka. Prvo je Presnel Kimpembe u 53. minuti lijepo zabio nakon kornera i velike pogreške Nemanje Matića koji ga je ostavio samog na 3 metra od gola.

PSG je nakon prekrasne akcije i dodavanja Di Marie za Mbappe povećao prednost samo nekoliko minuta kasnije i šokirao Old Trafford. Vidjet ćemo može li United do kraja utakmice postići koji pogodak i ostati u igri za prolaz u četvrtfinale