Alex Grimm, Bongarts

07.11.2018 | 23:38

Kovačev Bayern nije briljirao, ali je pobijedio AEK-a

U skupini E Bayern Munchen našeg Nike Kovača je na Allianz Areni pobijedio AEK sa 2-0.

Bajern Minhen, Bayern

Alexander Hassenstein/Bongarts, Getty Images

Oba gola je zabio Robert Lewandowski. Prvi pogodak poljski napadač je zabio u 31. minuti iz kaznenog udarca, a za 2-0 je zabio u 72. minuti.

Za goste nije nastupio hrvatski nogometaš Marko Livaja. Bila je to posljednja, od četiri utakmice kazne koju je dobio Marko Livaja zbog nesportskog poteza u kvalifikacijama Lige prvaka kada je nakon utakmice nogom u prsa udario igrača mađarskog Vidi MOL-a Danka Lazovića.

U drugom susretu Benfica i Ajax su odigrali 1-1. Jonas je doveo Benficu u vodstvo u 29. minuti, a izjednačio je Dušan Tadić u 61. minuti.(h)