Milner: Nismo dobro krenuli i kažnjeni smo

Champions League 6. stu 201821:29 > 21:30
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nogometaš Liverpoola James Milner rekao je poslije poraza od Crvene zvezde u Ligi prvaka da je svjestan da njegov sastav sad mora pobjeđivati da bi prošao dalje.

Crveno-beli‘ su slavili protiv Liverpoola rezultatom 2:0 golovima Milana Pavkova u prvom poluvremenu i tako ostvarili prvi trijumf u Ligi prvaka otkako se ona igra u sadašnjem formatu. Za izabranike Jurgena Kloppa to je bio drugi poraz ove sezone, a jedini prethodni doživjeli su od Napolija, također u elitnom natjecanju.

Smatram da smo stvorili veliki broj prilika. To što ih nismo iskoristili je i problem. Prošle sezone smo postizali golove, a sada to ne činimo. To se događa“, istaknuo je James Milner.

Utakmica je odigrana na prepunom stadionu „Rajko Mitić“, a Milner je pohvalio atmosferu koju su stvorili navijači prvaka Srbije.

Bila je ovo lijepa atmosfera. Dugo nisu igrali u ovom natjecanju, tako da je bilo jasno da će ovo biti velika utakmica. Mi moramo pobjeđivati sada. Znamo da možemo pobijediti Paris Saint-Germain i Napoli“, naglasio je Milner.

Engleski nogometaš je naglasio da je njegovu momčad najviše koštao loš početak utakmice, poslije kojeg su se uspjeli trgnuti, ali to nije bilo dovoljno.

Imali smo probleme na cijelom terenu. Nismo dobro krenuli, a kada se tako nešto dogodi bivate kažnjeni. Dobro smo reagirali u drugom poluvremenu. Borili smo se do kraja, ali ne smijemo davati protivnicima priliku da bolje uđu u utakmicu u ovom natjecanju“, rekao je nogometaš Liverpoola.