Navijači kažu: Neymar iza Mbappea i Cavanija

Champions League 24. lis 201815:02 > 16:15
Getty Images/Mike Hewitt

Navijači Paris Saint-Germaina upitani su koji igrač tog kluba im je omiljeni, a rezultati ankete koju je sproveo institut za istraživanje tržišta "Odoxa" pokazali su da najskuplji ne znači nužno i najdraži navijačima.

Omiljeni igrač navijača PSG-a je Kylian Mbappe, i to s velikom prednošću u odnosu na druge. Francuski reprezentativac osvojio je 65 posto glasova ispitanih.

Na drugom mjestu nije se našao Neymar, već napadač Edinson Cavani, kome je pripalo 11 posto glasova.

Tek na trećem mjestu je 26-godišnji Brazilac, za kojeg je pariški klub prošlog ljeta iskeširao 222 milijuna eura, s devet posto.

Mbappe je u dosadašnjem tijeku sezone u domaćem prvenstvu i u Ligi prvaka odigrao osam utakmica, u kojima je postigao impresivnih 11 golova uz četiri asistencije. Cavani je upisao utakmicu više, šest golova i dvije asistencije.

Neymar je pored Ligue 1 i LP igrao i Superkup, a njegov dosadašnji učinak u 11 utakmica je isto toliko golova i pet asistencija.

PSG s 30 bodova suvereno drži prvo mjesto u domaćem prvenstvu i u odnosu na drugoplasirani Lille ima osam bodova prednosti.

Kada je LP u pitanju, Parižani s tri boda dijele drugo mjesto sa Liverpoolom u skupini C. Ispred njih je Napoli s bodom više, dok je Crvena zvezda poslednjeplasirana s jednim bodom.