Kiki je u gradu: Ja sam sretan čovjek!

Champions League 22. lis 201819:17 > 19:31
Jan Kruger/Getty Images

Cijeli grad Manchester od jutros je u opsadnom stanju. Cristiano Ronaldo se vratio, a u ponedjeljak navečer imao je i obraćanje medijima na stadionu na kojem je nekoć dugo vremena igrao.

No. 7 is back in town! To je stajalo na vratima klupske press-sale na Old Traffordu, a kad je kroz vrata ušao Cristiano Ronaldo, svijet je stao na nekoliko minuta. Jer, toliko je trajalo njegovo obraćanje medijima, prije nego što će palicu preuzeti trener Juventusa Max Allegri.

“Nisam opsjednut individualnim nagradama, moram se fokusirati na moja zadnja dva mjeseca u Juventusu. Ona su bila sjajna, sve je išlo po planu, momčad je fantastična. Nagrada za mene ne znači sve. Naravno, ona je dobra i pomaže vam, ali nije strast. Osvojio sam mnogo trofeja tako da nije problem.

Jasno, novinari su se referirali na to da je ostao iza Luke Modrića na dodijeli nagrada FIFA-e za najboljeg igrača prošle sezone. Modrić je i dalje i Realu iz kojeg je CR7 otišao prošle sezone. Kakav je taj Real bez njega?

Ne želim Real uspoređivati s Juventusom, to su sjajne momčadi i fantastični klubovi. Ja sam bio na putu s Realom, sada je ovo moje novo poglavlje u Juventusu. Drago mi je da sam opet tu u Manchesteru, s Realom i s Juventusom sam bio tu, sretan sam čovjek”, veli Kiki.

“Bit će teška utakmica, Manchester United je sjajna momčad. Težak protivnik, ali mi imamo svoja oružja. Mi smo Juventus, znamo da će biti teško ali ćemo imati priliku. Ako budemo igrali na način na koji trener želi, bit će dobro. Moramo poštovati Manchester, ali radujem se prilici koju ćemo imati za pobjedu”.

“Sretan sam što sam u Juventusu, još uvijek se adaptiram na ligu i momčad. Moji mi suigrači jako pomažu. Svi me ljudi cijene i vole, sretan sam što igram u tako velikom klubu i uživam u ovim trenucima”.

Jasno, nije se moglo izbjeći, makar i u zadnjem pitanju ono što se čekalo… Život izvan nogometa…

“Nema veze ako sam isključen ili ako ne igram. Imamo šest bodova i drago mi je da sam se vratio. Vjerujem u sebe. Imam ljude uza sebe, svoju obitelj, predivnu djecu i ništa drugo ne utječe na mene. Sada uživam u nogometu, imam ljude koji vode brigu o mome životu, moji odvjetnici rješavaju ostale poslove, ja samo mislim na nogomet”, kazao je i dižući se sa stolca poručio….

“Vidimo se sutra…”