Uplakani Ronaldo priredio sapunicu! Pogledajte fotke!

Champions League 19. ruj 201821:58 > 22:06
Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Sjajna dramaturgija viđena je krajem prvog poluvremena na utakmici između Valencije i Juventusa. Ronaldo, glavna zvijeda, možda i cijele večeri... zaradio je izravni crveni karton! Čitajte dalje!

I to baš u ovom susretu, kojeg je pola nogometnog svijeta najavljivalo iz kuta fantastičnog portugalskog napadača, peterostrukog osvajača Zlatne lopte.

Trebala je to biti posebna večer za njega, prvi nastup za Juventus u Ligi prvaka. I zaista je bila.

Naime, u 29. minuti Ronaldo je bio u duelu s Murillom u kaznenom prostoru domaće momčadi, došlo je do pada kolumbijskog internacionalca, a Ronaldo ga je potom posprdno pogladio po glavi.

Glavni sudac utakmice Felix Brych nije to vidio, ali na sugestiju petog suca dodijelio mu je izravni crveni karton.

Ronalda je to toliko potreslo da smo ga kasnije mogli vidjeti u suzama, a ova vrlo neobična odluka sigurno mu je još teže pala zbog toga što je ovo bio njegov prvi crveni karton koji je zaradio u Ligi prvaka. U 154. nastupu!

Ako vas prezime Brych zbog nekog razloga neobično tjera na češkanje po glavi, postoji za to dobar razlog – naime riječ je o gospodinu koji se ‘proslavio’ dijeljenjem pravde na utakmici Svjetskog prvenstva u Rusiji gdje je Srbija poražena od Švicarske.

Tada, kod rezultata 1:1, Brych nije dosudio čisti kazneni udarac za srpsku reprezentaciju, iako je dobio sugestiju VAR-a da bi trebao pregledati situaciju na videozapisu, on je to kategorički odbio!