LP UŽIVO Pep, što je ovo? City izgubio kod kuće!

Richard Heathcote/Getty Images

Ako niste u mogućnosti gledati današnje utakmice Lige prvaka, pratite naše opservacije i izvještaje o događajima na susretima. Ako pak jeste - svejedno nabacite koji "refresh".

U prvim susretima danas igrali su:
Ajax – AEX (3:0), Šahtar – Hoffenheim (2:2)

Trenutno su u tijeku (od 21 sat) sljedeći susreti:
Benfica – Bayern, Manchester City – Lyon, Real Madrid – Roma, Viktoria Plzen – CSKA, Young Boys – Manchester, United, Valencia – Juventus

SK

22.51 Završen je susret na Etihadu, Lyon je osvojio ogromna tri boda protiv engleskog prvaka! Real je pobijedio 3:0, Kovačev Bayern ostao je na 2:0, a Manchester na 3:0.

22.50 Duboko u sudačkoj nadoknadi, u petoj minuti iza 90-te, CSKA dolazi do boda u Češkoj! Precizan s bijele točke bio je Nikola Vlašić!!

22.49 Mariano Diaz postavlja točku na “i” u pobjedi Reala, 3:0 u 91. minuti sjajnim udarcem s više od 20 metara s lijeve strane!

22.45 Dvadeset minuta prošlo je posljednjeg pogotka. Šest utakmica puta 20, izračunajte koliko je to vremena otkako se nije zatresla nijedna mreža. Evo, upravo je Roma bila blizu smanjenja, ali ništa!

22.26 Treći pogodak postigao su United u Bernu, ali važnije je da je Bernardo Silva smanjio zaostatak Cityja na 1:2.
Juventus vodi 2:0, početkom nastavka Pjanić je i drugi put bio strijelac, ponovno sa bijele točke!

22.15 Fantastičan pogodak Balea iz kontre Reala za 2:0! U 57. minuti velšanin je ušao s lijeve strane u kazneni prostor Rome i pogodio suprotnu malu mrežicu po jedinom mogućem pravcu!

21.45 Do prednosti na samom kraju dolazi i Juventus i to s igračem manje! Strijelac je Miralem Pjanić!

21.44 U posljednjim trenucima poluvremena razgoropadili se strijelci! Isco dovodi Real u vodstvo, Lyon je udvostručio prednost u Manchesteru protiv Citya (2:0, Fekir), a United je potvrdio vodstvo (opet Pogba, 11-m) protiv Young Boysa!

21.38 Šokovi ne prestaju! United vodi u Bernu, strijelac je Pogba! 🙂

21.37 Još jedan šok! Ronaldo je u svojoj prvoj utakmici Lige prvaka za Juve dobio crveni karton! I ne samo to, potekla je i suza! Očito su navijači Valencije dobro odradili svoj noćašnji posao…

21.32 Šok na ne baš ispunjenom Ettihadu: Lyon vodi od 26. minute, pogodak je postigao Cornet. Ali, već šest minuta kasnije domaćin dolazi do izjednačenja, no samo na nekoliko trenutaka, jer taj pogodak ubrzo je poništen!

21.15 Luka Modrić u početnoj je postavi Reala koji je dočekao Romu. Mario Mandžukić započeo, rame uz rame s Ronaldom – koji danas igra prvi LP utakmicu u dresu Juventusa – u napadu na Mestalli… A Nikola Vlašić brani boje svog CSKA Moskve na gostovanju Viktoriji iz Plzenja!

21.10 Deset minuta izdržala je Benfica na svom Luzu. Lewandowski za 0:1 gostiju iz Bavarske!

21.00 Počele su večernje utakmice!

20.55 REKAPITULIRAJMO: U susretu prvog kola F skupine nogometne Lige prvaka Šahtar i Hoffenheim su odigrali 2:2, a kod drugog gola njemačkog sastava asistirao je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Odigrana je i jedna utakmica iz skupine E. Ajax je u Amsterdamu pobijedio AEK sa 3:0.

20.42 Ajax potvrđuje pobjedu golom Tagliafica, koji je na samom startu i načeo punjenje mreže AEK-a. Postigao je golove u prvoj i posljednjoj minuti regularnog dijela drugog poluvremena!

20.33 Šahtar je poravnao pogotkom Maycona, 2:2 u 81. minuti!

20.29 Nakon dugotrajnog zatišja, Ajax postiže drugi pogodak i time prelama pitanje pobjednika na svojoj utakmici u kojoj je bio apsolutno nadmoćan i bolji takmac. Strijelac za 2:0 bio je van de Beek na dodavanje Tadića u 77. minuti.

19.56 Ono što Ajax nije uspio tijekom prvih 45 minuta napravio je već u prvoj nastavka! Tagliafico je smjestio loptu u mrežu za 1:0 nakon dodavanja Neresa.

19.50 Julian Nagelsmann danas je postao najmlađi trener u povijesti ovog natjecanja. Više na ovoj poveznici.

19.41 Poluvrijeme. Nula u Amsterdamu, Hoffenheim vodi 2:1 u Ukrajini!

19.33 Hoffenheim ponovno vodi, nakon kornera u 38. minuti najbolje je skočio Nordtveit i glavom postigao pogodak za 1:2! Udarac iz kuta precizno je izveo Andrej Kramarić!

19.23 Šahtar je došao do izjednačenja protiv Hoffenheima, strijelac je Ismaily u 27. minuti!

19.22 Ajax u početku utakmice u Amsterdamu potpuno drži u šaci AEK, ali još nema udaraca u okvir gola.

19.01 Imamo i prvi današnji pogodak! Hoffenheim je, u svom stilu, krenuo bez puno kalkulacija i već u 7. minuti su ubrali plod. U vodstvo ih je doveo Grillitsch.

18.46 Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić započet će od prve minute u postavi Hoffenheima koji će gostova kod Šahtara iz Donjecka. U drugom susret ranijeg termina, Ajax će napasti AEK za kojeg zbog suspenzije u postavi neće biti Livaja.

18.40Navijači Valencije svojski su se potrudili da Juventus danas ne bude u najboljem psihofizičkom izdanju!