Politički transparent i napad na ruske novinare

Champions League 8. kol 201818:40 > 19:42
Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Navijači PAOK-a napali su skupinu ruskih novinara koji su u Solun doputovali kako bi izvještavali sa utakmice 3. kola kvalifikacija za LP-a između grčkog predstavnika i Spartaka iz Moskve.

Kako prenose grčki mediji petnaestak huligana je nasrnulo na goste iz Rusije, a poslije kratkog sukoba policija je novinare nekako ugurala unutar stadiona “Toumba”.

Navodno navijači PAOK-a oko stadiona traže pristalice gostujućeg kluba u želji da se obračunaju s njima.

Susret u Solunu počeo je u 19 sati, a u odličnoj utakmici PAOK na poluvremenu vodi 3:2 iako je Spartak rano poveo 0:2.

Inače, navijači PAOK-a su centralnoj tribini stadiona “Toumba” postavili veliki politički transparent o statusu Makedonije i gotovo je sigurno da će UEFA kazniti klub iz Soluna.