Del Bosque: Nitko iz Liverpoola ne bi poboljšao Real!

Getty Images/Graham Chadwick

Bivši trener Reala i nekadašnji izbornik Španjolske Vicente del Bosque smatra kako Liverpool nema izgleda u finalu Lige prvaka protiv "kraljevskog kluba", a čak je prognozirao i konačan rezultat utakmice, koja se igra 26. svibnja u Kijevu.

Real ima sjajnu momčad i trenutno je najbolji u Europi. To moraju potvrditi u subotu. Real će pobijediti sa 4:1 –  rekao je del Bosque za španjolske medije.

Vicente (67), koji je osvojio dvije Lige prvaka s Realom, Svjetsko i Europsko prvenstvo sa Španjolskom, ima posebno mišljenje što se tiče odnosa kvalitete igrača dvaju klubova:

– Ne mogu pronaći nijednog igrača Liverpoola koji bi unaprijedio Real, čak ni Salah. Bale i Benzema su vrlo dobri. Francuz se nekada ‘ohladi’, ali zatim pruži sjajne igre, a Cristiano Ronaldo ih sve čini boljima zaključio je trofejni trener.