Šaljivdžija Milner, uplašeni Rio, Lovren opet na tapeti

Julian Finney Getty Images Sport

Iako James Milner nikada nije bio zanimljiv novinarima (postoji čak i parodija na Twitteru "Dosadni James Milner), vezni igrač Liverpoola nakon utakmice s Romom pokazao je smisao za humor.

Roma je prvi od svoja četiri gola u uzvratu postigla upravo zaslugom Milnera, koga je suigrač Dejan Lovren napucao loptom u glavu, poslije čega je ista završila u mreži.

Milner se našalio na svoj račun pa je na Twitter postavio trenutak kad ga lopta pogodila uz komentar:

Ima li netko savjet kako ukloniti logotip Lige prvaka s lica?”

Nakon same utakmice izjavio je sljedeće:

Prvi gol bio je nevjerojatan. Možete to pokušati 1000 puta i sigurno se neće ponoviti“.

Milner je engleski reprezentativac i vjerojatno će nastupati na SP u Rusiji, a nakon jučarašnje utakmice, nešto opušteniji komentar iste dao je i jedan bivši član Gordog Albiona, Rio Ferdinand, u svoje vrijeme najskuplji obrambeni igrač svijeta.

“Kao bivši igrač Manchestera, moram priznati da sam malo uplašen kad gledam to što Liverpool radi. Ovo može biti početak jednog novog poglavlja u povijesti kluba”, rekao je Ferdinand i dodao:

“Statistika i povijest pokazuju da je Real favorit u finalu, ali Liverpol pred protivnika može postaviti neriješive zadatke”.

Na Twitteru se moglo pronaći još šaljivih uradaka, kada stvari završe dobro – kao što su za engleski klub sinoć – onda se ljudi obično opuste kako bi neutralizirali stres. A njega je uvijek napretek kada igraju Redsi, zna to jako dobro svaki navijač kluba.

Tako su neki nakon utakmice naglasili jednu činjenicu koja zaista izgleda frapantno – Liverpool je nakon 80 minuta prve utakmice vodio 5:0, da bi cijeli susret na kraju završio s jedvitom prednošću od – 7:6! Zaista liverpulski…

Dežurni kritirači Dejana Lovrena, naravno, jedva su dočekali njegov “kiks” kod prvog gola, kada je pogodio spomenutog Milnera u lice za autogol. Odmah se pojavio (barem) jedan tweet posvećen vještinama hrvatskog nogometaša s radnim naslovom: Ovaj čovjek igrat će u finalu Lige prvaka!