Navijač Liverpoola izboden od Rominih ultrasa

Champions League 24. tra 201822:41 > 22:43
Clive Brunskill/Getty Images

Katastrofalna vijest stigla je netom nakon svršetka iznimne utakmice na Anfieldu. Iako još nema službene potvrde tijela vlasti, priča se da je jedan navijač domaćeg kluba izboden od talijanskih divljaka...

Očevidac koji se javio na društvenoj mreži Twitter javio je kako je jedan domaći navijač izboden ispred The Albert Puba koji se nalazi pored stadiona na kojemu je odigrana izvanredna utakmica između Liverpoola i Rome (5:2).

Policija je izjavila kako za sada još istražuju prijavu.

Nasilje je eskaliralo na ulicama prije početka utakmice, a pojavile su se i snimke tjelesnih obračuna dvaju skupina navijača, koju je policija uspjela brzo staviti po kontrolu.

Liječnici su, prema izvješćima ljudi s lica mjesta, pružali pomoć žrtvi za koju se vjerovalo da je došla navijati za Liverpool.

Izvjestitelj Sunday Timesa Jonathan Northcroft objavio je sljedeći Tweet:
“Rominin navijači došli su iz ulice Venmore kada je uslijedio iznenadni napad. Jadan momak još leži na cesti, strašne stvari.”