I Vidal se ljutio zbog Ronaldova jedanaesterca

Champions League 12. tra 201813:30 > 13:51
Getty Images/Alexander Hassenstein

Penal dosuđen Real Madridu u 93. minuti utakmice protiv Juventusa izazvao je negodovanje mnogih, a jedan od njih je i igrač Bayerna Arturo Vidal.

Zbog ozljede koju je nedavno zadobio, vezni igrač Bayerna gledao je utakmicu svog kluba protiv Seville s tribina Allianz Arene. Čileanac je za to vrijeme preko prijenosnog računala pratio i utakmicu između svog bivšeg kluba Juventusa i Real Madrida, a tom prilikom je i snimljen.

Jedan video na Twitteru pokazuje Vidalovu reakciju na dramu izazvanu dosuđenim jedanaestercom. Prije nego je Ronaldo prišao lopti, Čileanac je ljutito gestikulirao, a kada je Kiki i zatresao mrežu, Vidal je odmahnuo rukom.

Njegovo razočaranje ne čudi s obzirom da je boje Stare dame branio od 2011. do 2015. godine, s kojom je proslavio četiri naslova prvaka talijanskog prvenstva.